Dag 230.  Corona III.

De kogel is door de kerk.  Alé, plus minus min of meer, want onze overheid is niet overnight een meester communicator geworden.  Gisteren, vrijdag, werd er nog stiekem een hoop gekoestert dat CrossFit Cargo ging mogen openblijven.  Ja ik wou graag open blijven voor onze leden, maar tegelijk wist ik ook heel goed dat wij een mogelijke verspreidingshaard zijn.  Veel zweet en andere lichaamsvochten, in dezelfde ruimte.   Eigenlijk feitelijk weten we het nog steeds niet zwart op wit maar er wordt algemeen veronderstelt dat wij moeten sluiten.

FOD Economie heeft dat al bevestigd, FOD Volksgezondheid die spreekt zichzelf telefonisch tegen afhankelijk van wie je aan de lijn krijgt.  We volgen dus de richtlijn van FOD Economie die zegt dat fitness centra moeten sluiten.  Vannacht werd deze zelfs door hen nog bijgesteld naar een volledige sluiting.  Volledig as in ook de centra die personal training (1 trainer, 1 sporter) aanbieden zouden nu ook moeten sluiten.  Daar was eerst nog van gezegd dat zij gingen kunnen blijven werken.

TV, kranten, allemaal zeggen ze meermaals daags dat de cafés en restaurants moeten sluiten, dat er voor hen crisismaatregelen zullen komen etc.  Echter over de fitness sector wordt er door niemand ook maar één woord gerept.  En net zoals wij zullen er mogelijk nog sectoren zijn die moeten sluiten de komende drie weken.  Vele ondernemers gaan een zware tijd tegemoet.

En dan hoor je vandaag dat er closing parties waren, dat belgen volop over de grens met Nederland gaan eten en winkelen zijn, ...  Bende randdebielen!!!!  Zullen we anders nog eens wat extra besmettingen in de hand werken alvorens om te beginnen drie weken het land plat te leggen?  A tuurlijk aja, dan kunnen we nog wat langer allemaal moeten gesloten blijven, kunnen er nog wat meer ondernemers in de problemen komen.  Ik hoop dat we allemaal iets minder egoïstisch gaan zijn de komende weken, mekaar gaan helpen waar mogelijk, en hier samen als maatschappij sterker van worden.

Dus denk eens wat verder dan uw eigen neus lang is.  Bijt eens op uw tanden.  Stop met stoer doen.  Hoe beter we ons best doen dit beest in te dijken, hoe sneller we ons normale leven terug kunnen aanvangen.

En nu ga ik mij verder zorgen maken hoe ik heelhuids deze gedwongen sluiting kan doorkomen en onze leden toch nog steeds kan blijven ondersteunen in een gezonde fitte levensstijl.  Want dat is voorlopig de enige remedie tegen dit beestje.

Wil je geen enkele blogpost missen maar vergeet je al te vaak welke websites te checken?  Laat hiernaast je naam & email adres na, dan stuur ik jou een mailtje telkens er een nieuwe blogpost online komt!